Sara

کاربر انجمن پارسه دو
کاربر انجمن پارسه
هاست دانلود نامحدود رایگان میشه گرفت؟
آیا هاست شما هاست دانلود رایگان هست؟
از هاست رایگان پارسه به عنوان هاست دانلود مجاز هستیم استفاده کنیم و یا چکار کنم محدودیت ها اذیتمون نکنه ؟؟

بنده یک سایت دارم که در لحظه 8 تا بازدید داره ( در حال رشد هست و بزرگتر هم میشه) آپلود سنتر مناسب پیدا نکردم که بخاد لینک مستقیم و (روی دامنه خودم) ارائه بده.
از اونجایی که هزینه نگهداری سایت خودم زیاده ، عاقلانه نبود پول هاست دانلود هم بدم. تصمیم گرفتم روی هاست رایگان بکنم.

چند تا سوال هست که باید بپرسم :

اول
اینکه من از اددان دامین استفاده کردم و متصل کردم به سایت خودم : (بصورت ساب دامین) => سرور یک
میخام بدونم بازم بازدید ها محاسبه میشه ؟

سوال بعدی اینه که اگر بخام چند تا هاست بسازم که (در آینده دور) بازدید هارو جوابگو باشه مجاز هست ؟
(چون هیچ اسکریپتی روی سایت نزدم حدس میزنم از منابع هاست و رم مصرف نکنه)
(همچنین از اونجایی که نمیشه بیشتر از 10 مگ آپلود کرد حجم زیادی از هاست رایگان مصرف نمیشه ، همه فایل ها سبک و کم حجم هستند)

مورد بعدی اینه که اگر یک تصویر از هاست رایگان توی سایت خودم لود بشه ، به عنوان یک بازدید حساب میشه ؟
(من از افزونه های کش استفاده کردم که زیاد از منابع هاست رایگان مصرف نشه)

سوال بعدی اینه که اگر برای مثال 5 بازدید در لحظه از هاست بشه (گفتم که فقط هاست دانلود هیچ کدی نزدم روش) ازمنابع CPU و RAM چقدر مصرف میشه؟؟

پاسخ به سوالات رایج بالا :
استفاده از هاست رایگان به عنوان هاست آپلود خلاف قوانین هستش.

سیستم ویژه ای برای تشخیص هاست های دانلود وجود داره و درصورت شناسایی حسابتون بدون اطلاع قبلی مسدود میشه

اگر میخواید هاست دانلود ارزون داشته باشید می تونید از سرویس های هاست ارزان قیمت و هاست دانلود پارسه دِو استفاده کنید

و اگر میخواید که رایگان باشه هم می تونید از آپلودسنتر های موجود استفاده کنید

آخرین ویرایش:
عقب
بالا